Doprava zboží


ZPŮSOB DODÁNÍ ZBOŽÍ

1.   Zboží, které je skladem, expedujeme do 5 pracovních dnů od obdržení objednávky a to prostřednictvím České pošty  (u každého zboží je termín dodání přesně uveden prosím vždy se podívejte před objednáním zda je pro Vás taková lhůta vyhovující)
2.   Zboží, které je označeno "do 48 hod", expedujeme do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky a to prostřednictvím České pošty.

3.   Zboží bude doručeno doručovací adresu, je-li tato adresa zadána v objednávce.

4.   O odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu.
5.   Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby Českou poštou na adresu uvedenou v objednávce

PLATBY V ČR

Platba v ČR je možná dobírkou, cena je závislá na velikosti objednávky.

ČESKÁ POŠTA 

DOBÍRKA                                          do 2 500,- Kč                     159,- Kč                      nad 2 500,- Kč          ZDARMA

                                                                                                          

OSOBNÍ  ODBĚR                               ZDARMA

                                        

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

  • Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození.
  • Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí ihned informovat provozovatele.

V případě platby dobírkou:

Nevyzvednutí dobírkové zásilky není odstoupení od kupní smlouvy!!!

Poslední dobou se množí nevyzvedávání dobírek, proto jsme nuceni stejně jako ostatní e-shopy zahájit opatření proti tomuto jednání.
Pokud chcete od kupní smlouvy odstoupit, lze objednávku pokud ještě nebyla odeslána stornovat. Vždy je časová prodleva mezi objednáním a odesláním balíku.

Na základě obchodních podmínek a v souladu s §544 - 545 Občanského zákoníku (zák.č. 40/1964 Sb. ve znění pozdějších předpisů) v případě nevyzvednutí dobírkové zásilky budeme požadovat úhradu nákladů spojených s expedicí Vaší objednávky ve výši 200,- Kč.

Náklady se skládají z ceny poštovného a z administrativně technických nákladů spojených s expedicí objednávky (vyskladnění, zabalení, vystavení dokumentů k zásilce, manipulace se zásilkou....)

V případě že částku neuhradíte v požadovaném termínu budeme nuceni přistoupit k jejímu vymáhání právní cestou.

V takovémto případě však budeme požadovat též úhradu veškerých nákladů spojených s jejím vymáháním.

Také bude dotyčný zákazník zapsán do registru nespolehlivých zákazníků, kterou využívají ostatní e-shopy pro kontrolu spolehlivosti.

Prosím berte toto upoznění na vědomí!

MOŽNOST VRÁCENÍ ZBOŽÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODU

  • Zákazník má právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu.
  • Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslána částka odpovídající kupní ceně zaplacené za zboží na jím udané číslo bankovního účtu. Cena za poštovné se nevrací.