UNIQ10UE

UNIKÁTNÍ KRÉM S OBSAHEM KOENZYMU Q10 + VÝKONNÉ AKTIVNÍ ELIXÍRY = INDIVIDUÁLNÍ RECEPT NA VÁŠ OSOBNÍ

PLEŤOVÝ KRÉM

MNOHO KOŽNÍCH PODRÁŽDĚNÍ JE PŘISUZOVÁNO DYSFUNKCI ENERGETICKÉ BILANCE V KOŽNÍ BUŇCE. BUNĚČNĚ AKTIVNÍ Q10 - MAX PODPORUJE ENERGETICKOU HLADINU V POKOŽCE. AKTIVUJE BUNĚČNOU VITALITU, NABÍZÍ AKTIVNÍ BUNĚČNOU OCHRANU A POSILUJE OBRANYSCHOPNOST BUNĚK.

...... NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK JE TEN, KTERÝ VIDÍ I OSTATNÍ

NDIVIDUÁLNÍ RECEPTURA, KTEROU SI ZVOLÍTE SAMA PŘIDÁNÍM NĚKTERÝCH Z NÁSLEDUJÍCÍCH ELIXÍRŮ DLE POTŘEBY VAŠÍ PLETI.

LIPO FILLER ELIXÍR - vyplňuje vrásky, zabraňuje štěpení tuku a uvolňování mastných kyselin z tukových buněk. Snižuje hloubku a objem vrásek o 30%.

PŘÍRODNÍ BOTOX ELIXÍR - snižuje svalové kontrakce. Obsahuje výtažek léčivé byliny Acmella Oleracea, která pomáhá uvolňovat obličejové svaly.
STEM CELL ELIXÍR - podporuje vitalitu a životnost kmenových buněk, redukuje hloubku vrásek, chrání kmenové buňky před poškozením.
ZPEVŇUJÍCÍ ELIXÍR - unikátní stahující účinek, zlepšuje strukturu pleti a zvyšuje její elasticitu.
REGENERAČNÍ ELIXÍR - dvojitý aktivní komplex koncentrovaných rostlinných látek. Vypíná a zlepšuje strukturu pokožky.
HYALURONOVÝ ELIXÍR - zadržuje vlhkost a podporuje tvorbu buněk. Podporuje syntézu kolagenu a vlastní schopnost pleti regenerovat.
PUSH - UP ELIXÍR - poskytuje vynikající hydrataci a intenzivně zlepšuje vzhled pokožky. Výplň vrásek má okamžitý a dlouhodobý efekt
VYTAMÍNOVÝ ELIXÍR - obsahuje nejsilnější antioxidační vitamíny A,E,C. Chrání pokožku před stárnutím vlivem životního prostředí.

....... SKUTEČNĚ VÝKONNÉ BALÍČKY KOMPENZUJÍ AKUTNÍ DEFICIT V PÉČI O POKOŽKU

Stejně tak jako lékař předepisuje léky individuálně, tak i elixíry nabízejí individuální péči o pleť, která přesně vyhovuje potřebám pokožky.

COŽ ZNAMENÁ:

- INDIVIDUÁLNÍ OCHRANA PROTI POŠKOZENÍ KMENOVÝCH BUNĚK
- INDIVIDUÁLNÍ OCHRANA PROTI SELHÁNÍ FUNKČNOSTI BUNĚK
- INDIVIDUÁLNÍ OCHRANA PROTI PŘEDČASNÉMU STÁRNUTÍ POKOŽKY

Kosmetické Produkty UNIQ10UE

Kosmetika je unikátní nejen tím, že obsahuje 50x vyšší koncentraci koenzymu Q10. Tento koenzym je obsažen ve většině lidských buněk a významně přispívá ke konverzi energie z potravy do chemické energie.

NAVÁZÁNÍ NA CUKR - jako jediný výrobce na světě pouze UNIQ10UE ovládá tento postup! Q10 vázaný na cukr zaručuje okamžité navázání koenzymu Q10 na buněčné membrány, tato vazba vzniká již v ústní sliznici.

Chromatografovaný Q10 (nejvyšší stupeň čistoty, získávaný fermentací kvasnic) je rozpustný v oleji a pro tělo tudíž sotva vstřebatelný/zužitkovatelný. Cílem tedy byla přeměna Q10 rozpustného v oleji na Q10 rozpustný ve vodě! Pokud je Q10 rozpustný ve vodě, dokáže jej tělo absorbovat až ze 100%.

Q10 má dvě základní funkce. Jednak pomáhá v přeměnách v elektronovém transportním řetězci na membráně mitochondrií. A dále slouží jako antioxidant v mitochondriích a lipidových membránách, které brání před volnými radikály.

Koenzym Q10 je z části přijímán z potravy a z části syntetizován v těle. Důsledkem vnějších vlivů (škodlivé životní prostředí, UV záření, stres, špatná životospráva, ...) a v neposlední řadě přibývajícím věkem podíl vlastní syntézy klesá. Proto je velice nutné tento enzym do těla dodávat.

KOENZYM Q10 JE NEJLEPŠÍ ÚČINNOU LÁTKOU PROTI STÁRNUTÍ POKOŽKY.

Kosmetika UNIQ10 byla vyvinuta speciální metodou, kdy je chromatografovaný Q10 navázán na cukr, což zaručuje okamžité navázání koenzymu na buněčné membrány. Cílem výzkumu bylo vyvinout Q10 rozpustný ve vodě, protože jedině tak je ho tělo schopno absorbovat až ze 100%.

Koncentráty UNIQ10 vznikají 100% přírodní cestou bez nanotechnologie a chemických přísad. Mají 50ti násobný obsah koenzymu Q10. Buněčná kosmetika UNIQ10UE aplikuje všechny obsažené látky v nejsilnějším dávkování, což přispívá k co nejdelšímu udržení zdraví a funkčnosti pokožky.

ÚČINKY BUNĚČNĚ AKTIVNÍ Q10 :

 • dodání buněčné energie a oxidativní ochrana buněk
 • zlepšení absorpce účinných látek
 • hydratace a okamžitá svěžest
 • redukce vrásek
 • regenerace buněk a obnova elasticity pokožky
 • zabraňuje zánětům a zjemňuje póry
 • zpevňuje buněčnou strukturu
 • aktivuje tukové buňky
 • zmírňuje pigmentaci

OBSAŽENÉ LÁTKY :

 • theobroma cacao
 • himalájská sůl
 • kyselina hyaluronová
 • imperata cylindrica
 • Stem Castus extrakt
 • Aloe vera

PRODUKTY :
CELL GRANULATE, DEEP CLEAN, PEELING MIX, POWER AMPOULE, CELL FITNESS, STAMM CELL CONCENTRATE, EYE + LIP MASK, CELL REPAIR, CELL LIFT, LIPO FILLER GEL, CELL RELAX.